Drzwi Łódź - salon ul. Tatrzańska 42/44

Drzwi Łódź

Drzwi Łódź – salon ul. Tatrzańska 42/44

 

OGÓLNIE O DRZWIACH


Drzwi to bez wątpienia jeden z najważniejszych elementów wykończenia każdego z wnętrz jak i ozdoba zewnętrzna naszego domu czy mieszkania. Dzięki współpracy z największymi i najlepszymi producentami drzwi w Polsce, proponujemy do wyboru kilkaset skrzydeł drzwiowych w niebanalnych wzorach, dekorach oraz modelach.

Z KIM WSPÓŁPRACUJEMY


Współpracujemy z takimi producentami drzwi jak: INTERDOOR, PORTA, POL-SKONE, DRECAL, KMT, GERDA. Firmy, które dostarczają nam swoje wyroby, to stabilni producenci, mający nowoczesne parki maszynowe, używający najbardziej zaawansowanych technicznie rozwiązań przy produkcji drzwi.

JAKOŚĆ PRODUKTU


Każde sprzedawane u nas drzwi są sprawdzane przez producenta pod kątem zgodności wyrobu z Polską Normą, a cały personel d/s kontroli jakości dba o to, aby gotowy wyrób był pozbawiony nawet najmniejszych wad. Oferowane produkty są produkowane stricte typowo pod klienta, co wiąże się z pewnych czasem realizacji, natomiast sprawia, że klient końcowy otrzymuje produkt nowy o najwyższej jakości wykonania.

NIETYPOWE ZAPYTANIA KLIENTÓW – INDYWIDUALNE PREFERENCJE


Z naszej strony dokładamy wszelkich możliwych starań, aby spełnić wszystkie – te typowe jak i nietypowe prośby naszych klientów pod względem modyfikacji, zmian w produktach oferowanych w katalogach. Jesteśmy w stanie dostosować nasze produkty pod państwa indywidualne zapytania.

DODATKI I AKCESORIA


Żadne drzwi nie mogłyby  funkcjonować bez dedykowanych im ościeżnic w wielu różnych profilach i wzorach, dlatego oferujemy także szeroką gamę tych produktów w kilkunastu zakresach regulacji i rozmiarach. Opaski wykończeniowe do drzwi? Żaden problem – pełna paleta kolorów i profili zapewnia szeroki wybór. Naturalnie biżuterią każdego skrzydła drzwiowego są klamki. Ich wybór jest zazwyczaj dość skomplikowany, lecz nasi handlowcy z całą pewnością w tym pomogą. Posiadamy w ofercie ponad 200 różnych modeli – od prostych konstrukcji poprzez bardziej złożone, a nawet te zdobione kryształkami Svarovskiego.

MONTAŻ


Usługi montażowe są wykonywane przez profesjonalną firmę montażową z wieloletnim doświadczeniem. Na drzwi wraz z montażem udzielamy 2-letnią lub 5-letnią gwarancję, w zależności od wybranego produktu. Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu drzwi znajdującego się w Łodzi przy ulicy Tatrzańskiej 42/44.

Drzwi Łódź – prawdopodobnie najlepszy salon sprzedaży drzwi w całej Polsce.

 

Drzwi Łódź

Drzwi Łódź


Drzwi Łódź

Drzwi Łódź


Drzwi Łódź

Drzwi Łódź